Organizace středy, čtvrtku a pátku

27.06.2017

Výuka ve všech dnech závěrečného týdne školního roku bude ukončena 4. vyučovací hodinou. Poté půjdou žáci na oběd.

Zítra, tedy ve středu 28.6.2017 se již tradičně uskuteční předprázdninové opékání. Do školy přijďte na 7,45 hodin. S sebou si vezměte baťůžek s pitím a pláštěnkou. Tentokrát je vhodné si vzít i mokré ubrousky či kapesníky na utření rukou před a po jídle. Na opékání si připravte, co má kdo rád - špekáček, párek, klobásku a k tomu nezapomeňte i pečivo. Bude dobré, když poprosíte maminku, aby vám špekáček už doma nařezala. Pokud si chcete vzít kečup, tak prosím do dobře uzavíratelné malé krabičky, ať vám kečup nevyteče do batohu.

Ve čtvrtek 29.6.2017 budeme mít sportovní den. Část dne proběhne pod vedením trenérů z JUDO SLEZAN Opava, kteří nám se svými svěřenci předvedou ukázku tréningu. (v kulturním domě).V další části sportovního dne si zahrajeme různé sportovní hry. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a obuv.
Tento den si také odneste vše z šatny.

V pátek 30,6,2017 proběhne za účasti pana starosty vyhodnocení sběru papíru a hliníku v tomto školním roce. Toto setkání proběhne v kulturním domě od 8,00 hodin. Na závěr pak paní třídní učitelky rozdají žákům vysvědčení. Vezměte si s sebou složku na vysvědčení a přijďte na 8,00 hodin přímo do sálu kulturního domu.
Předpokládaná doby trvání je 30 minut.

Pokud budete svému dítěti odhlašovat páteční oběd, je nutné zavolat do stravovny nejpozději ve středu