Zapůjčení materiálů pro domácí přípravu

04.02.2018

Jedno z vydavatelství, které připravuje materiály pro školy, nám nabídlo možnost prohlédnout si materiály pro domácí procvičování v hlavních předmětech. Obsahově materiály odpovídají probírané látce v daných ročnících.

Za tuto nabídku jsme rádi, zejména pro snadnější dostupnost dalších studijních materiálů - nemusíte jezdit do Opavy a procházet knihkupectví a zjišťovat vhodnost a výhodnost publikací.

Během středy a čtvrtku minulého týdne si žáci přinesli domů dva tituly.

Jedná se o zápůjčku na období jednoho týdne. Prohlédněte si publikace a můžete se rozhodnout, zda využijete možnosti nákupu jedné nebo obou publikací či vrátíte (nepoužité a nepoškozené) zpět do školy.
(pokud budete mít zájem si některý z titulů kopit - stačí donést učiteli danou částku a knihu si už ponechejte doma)

Pro šikovné a zvídavé žáky je to možnost procvičit si úkoly, se kterými se mohou setkat v reálném životě; pro některé to může být alternativa využití času ne u tabletu a počítače, ale procvičením školní látky.

Posledním termínem pro platbu či vrácení titulů je středa 8.2.2018 u třídních učitelů