Animační program Bylo nebylo

26.11.2019

Dne 26.11.2019 se všichni žáci školy zúčastní v rámci školní družiny programu Bylo nebylo aneb pohádkový les, který je připraven a realizován v Domě Umění v Opavě.

V lese se odehrává spousta příběhů. A co teprve v noci, kdy les žije úplně jiným životem. V animaci BYLO, NEBYLO … POHÁDKA Z LESA se vydáme za tajemstvím ukrývajícím se v nočním lese. Půjdeme velmi opatrně, ať nevzbudíme spící zvířata a nevyděsíme toulající se vlky. Nasbíráme si spoustu inspirace a kousek lesa si odneseme domů.

Pro žáky je připravená ve výstavě tajemná stezka lesem plných nástrah. Naším úkolem bude všechny nástrahy lesa vyřešit, a tak najdeme správnou cestu k chaloupce, kde na nás bude čekat výtvarná dílnička.

Ve výtvarné části programu budeme vytvářet dřevěnou ozdobu na vánoční stromek, kterou si děti vyzdobí motivy z lesa.

Děti pojedou do Opavy ve 13,00 a návrat bude ve 15,30 hodin zpět do Služovic.