Scio testy pro 3. a 4. ročník

16.03.2020

V souvislosti s opatřením vlády o uzavření všech škol vám chceme nabídnout možnost procvičení a ověření znalostí žáků prostřednictvím Testů do hodin zdarma.

Jedná se o krátké tematické testy z českého jazyka a matematiky, které jsou vhodné jako domácí příprava i opakování pro žáky 3. tříd ZŠ – 4. ročníků Zš. Žáci on-line testy vyplní během 10 až 20 minut.

Zpřístupnila jsem žákům všechny testy, vždy na 2 pokusy.

(Může se stát, že látku ještě v daném ročníku vzhledem k březnu nemají dle Školního vzdělávacího plánu probránu, nevadí - test si pouze projděte a vyzkoušejte)

Postup:

1/ načtěte stránku www.sciodat.cz

2/ na obrazovce uvidíte okno přihlášení do aplikace sciodat - zadáte kód uživatele(tzv.hash) a heslo ...to vám zašlu individuálně na whatsUp nebo sms zprávou

3/ pak si vyberete test a pracujete

Doporučuji si testy opravdu vyzkoušet a navíc:-) výsledky žáků se zobrazují v aplikaci školy. Nebojte, není to o známkách - jen uvidíme, kdo potřebuje ještě něco více procvičit v dané oblasti.