Doplňující informace

04.04.2020

navazuji na předchozí odkaz, který jsem Vám zde na stránky školy vložila, a to Dotazník pro zjištění školní připravenosti dětí na vstup do školy. Sama jsem si stránky prošla, otestovala a mohu je vřele doporučit.

Na konci celého dotazníku dostanete vyhodnocení, popis jednotlivých oblastí a doporučení, jak jednotlivé oblasti s dětmi rozvíjet. Popis jednotlivých zkoumaných oblastí jsem Vám zde překopírovala, aby jste měli dopředu představu, čeho se otázky budou týkat. Je to i velmi dobrý přehled toho, co by mělo dítě předškolního věku zvládnout před vstupem do ZŠ a co by jste Vy jako rodiče mohli s dětmi procvičovat.

Dále připojuji několik pracovních listů. V rámci procvičování si můžete zpracovat všechny pracovní listy, případně se zaměřit na ty, u kterých si nejste jisti, zda by je Vaše dítě zvládlo. Všechny jsou vybrány tak, aby se Vám lépe odpovídalo na otázky dotazníku.

Na konec jedna dobrá zpráva - dotazník lze vyplňovat opakovaně. Neukládají se všechny pokusy, ale jen ten poslední.

Všem držím pěsti, ať to zvládnete co nejlépe.
Vaše paní učitelka Lucka.

Dotazník i

Pracovní listy