Soutěž pro žáky Svačíme s Fit Kontem

18.09.2020

Stejně jako v loňském školním roce jsme využili možnost zúčastnit se soutěže Svačíme s Fit kontem, který je součástí programu Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol, do kterého je naše škola zapojena.

V rámci soutěže se žáci nejen dozvídají více o zdravých potravinách, ale formou her, anket a otázek mají možnost získat body - kontíky, které pak mohou dále využít.

Této soutěže jsme se zúčastnili i v loňksém roce. Děti to bavilo a navíc dva žáci získali i zajímavé ceny (fitness náramek Xiaomi a kuchyňskou minutku v moderním tvaru.)

Žáci, kteří soutěžili již v minulém kole, mají již svá uživatelská jména a hesla, která mohou nadále používat.
Ti, kteří se letos nově přihlašují, se musejí nově registrovat. Žákům 3. a 4. tříd jsme registraci provedli - na Váš mail přijde žádost o potvrzení a souhlas.

Společně si vytvořte uživatelské jméno (zkratka, přezdívka, zdrobnělina jména, ...) a heslo. Prosím, aby si děti 3. až 5. třídy zapsali svá uživatelská jména a hesla do svých úkolníčků, protože na některých úkolech budeme pracovat společně (ať už v hodinách ICT nebo před vyučováním) a tak se budou moci přihlásit ke svému čtu i na PC ve škole.

Žáci 1. a 2. třídy se mohou také přihlásit a doma si společně vyplňovat anketní úkoly, které jsou yhlašovány každý týden v pondělí ( a trvají do středy) a čtvrtek (trvají do neděle). Při registraci je nutné zadat školu, kde se dítě vzdělává.

Děti soutěž velmi bavila a doufám, že i v letošním kole se nejen dozvědí spoustu zajímavých informací, ale i užijí si legrace i sportovních chvilek.

Další informace k soutěži včetně možných cen najdete zde

www.fitkonto.cz