Nabídka SIM karet s rychlým připojením zdarma

31.10.2020

máme možnost Vám nabídnout SIM karty s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce pro využití pro online výuku žáků.

Neváhejte a využijte ji - například pokud máte doma pomalejší připojení přes WIFI a k tomu 2 či 3 děti, kteří se účastní online výuky.

Co nejdříve se ozvěte, ať můžete začít službu využívat. Volejte 733 180 527.

Další informace, která máme z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy:

Můj svobodný tarif neomezená data SD

Pro využití neomezených dat zdarma je zapotřebí datová SIM karta, kterou lze instalovat do notebooku, tabletu případně mobilního telefonu, který vytvoří tzv. hotspot. SIM karta s aktivovanou nabídkou Můj svobodný tarif neomezená data SD představuje 20 GB dat na měsíc v plné rychlosti, která se po vyčerpání pouze zpomalí na 3 Mb/s. Po uplynutí 3 měsíců bude možné tarif ukončit (samozřejmě bez jakékoliv výpovědní doby) nebo si vybrat jakýkoli jiný z aktuální nabídky. Další využívání služeb bude zpoplatněno podle platného ceníku.  Na blížící se konec bezplatného poskytování neomezených uživatele operátor včas upozorní. Pokud by někdo i přesto na ukončení zapomněl, data mu budou bez další penalizace vypnuta.