Zrušení výuky 1.,2. ročníku a přerušení provozu Mš

27.02.2021

mimořádné opatření vlády ČR je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace v zemi.

S účinností od 1.3.2021 nebude možná osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy a dětí v mateřské škole, tedy základní škola i mateřská školka bude od tohoto data uzavřená.

Žáci 1. a 2. ročníku budou mít distanční výuku opět v platformě Teams ( se stejnými uživatelskými jmény a hesly, které Vám byly zaslány mailem při podzimní online výuce). Pokud nemáte heslo k dispozici, kontaktujte prosím p. třídní učitelku.

P. třídní učitelka se s Vámi spojí a informuje Vás o rozvrhu během online výuky.

Žáci 3. až 5. ročníků budou pokračovat ve stávajícím režimu beze změny.

Pro děti Mš v povinné předškolní docházce budou p. učitelky mailem zasílat materiály pro procvičení, přípravu a určitě i zábavu. Jsme domluveni, že drobná procvičení budou dostávat i ostatní děti.
Paní vedoucí učitelky Vás budou kontaktovat mailem.

Strava pro žáky 1. a 2 třídy, stejně jako děti Mš bude odhlášena hromadně školou. Pro přihlášené žáky na distanční výuce nebude možné odebírat stravu.

Během této doby uzavření 1. a 2. tříd a mateřských škol bude možné pobírat ošetřovné - viz stránky OSSZ
Ošetřovné při uzavření škol

Jakmile budeme mít další informace, budeme Vás o nich informovat na webových stránkách školy.