Konkrétní znění krizového opatření

28.02.2021

přikládám konkrétní znění z Ministerstva školství ohledně krizového opatření vlády.

Informace k provozu škol a školských zařízení od 1.3.2021

Přejeme všem hodně vytrvalosti a statečnosti. Není to vůbec snadné období, ale děti i Vy jste pracovití, ochotni spolupracovat a odhodlaní vše co nejlépe zvládnout. Za to vám děkujeme.

Po hovoru se všemi vyučujícími 3. až 5. ročníku mohu s klidným svědomím říci, že i přes online režim ve výuce, nejsme vůbec s probíranou látkou pozadu a výuka jde podle výukového plánu. Tím, že skupina 4. a 5. třídy je ještě dále dělena na jednotlivé třídy, je dostatek času na probrání látky a procvičení.

Po tak dlouhé době je to pro žáky náročné, ale s vaší pomocí a podporou mají sílu se k počítači zase posadit a pokračovat.

Budeme společně držet palce žákům 1. a 2. třídy, pro které je distanční výuka náročnější.
Po zkušenosti z podzimu vím, že vše děti společně s paní třídní učitelkou skvěle zvládnou.

Věřím tomu, že všechna opatření zafungují jak mají a spolu s testováním ve školách se snad pak brzy po skončení tohoto krizového stavu uvidíme společně ve škole. Velice si to přejeme a doufáme v to.

Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a v případě jakéhokoli požadavku se na mě obraťte.