Materiály pro děti mateřské školy

01.03.2021

během dnešního dne Vám již byl zaslán mail s výukovými materiály pro Vaše děti v povinném předškolním vzdělávání ze třídy Berušek.
Jsou zde popsány i pokyny pro vyplnění pracovních listů.

Připomínáme, že distanční výuka pro předškolní děti je povinná a nepřítomnost (v tomto případě - neplnění úkolů) musí rodič omlouvat.

Jak se dozvíte i na stránkách MŠMT, nedoporučuje se online vzdělávání a je akcentováno vypracovávání praktických úkolů ( i z pracovních listů v rámci procvičení jemné motoriky, úchopu, předmatematické gramotnosti, a další) za pomocí rodičů.

Dále dle doporučení je vhodné zapojit děti do společných her v rodině, přípravu jídla, práci na zahradě, pohyb v přírodě, drobné domácí práce, péči o domácí zvířata a hudební či výtvarné aktivity.

Přejeme všem příjemný domácí čas a budeme si přát, aby čas 3 týdnů uběhl rychle a mohli jsme se společně opět vidět.