Zápis do 1. ročníku základní školy

24.03.2021

Vážení rodiče předškoláků,

zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním roce v souvislosti s protiepidemickým opatřením, která provázejí celý tento školní rok, distanční formou, a to v termínu od 1.4.2021 do 16.4.2021.

Vše je organizováno tak, aby byla zaručena bezpečnost dětí i dospělých a zároveň byly respektovány individuální možnosti jednotlivých účastníků, stejně jako dodrženy všechny zákonné povinnosti.

Bližší informace najdete v dokumentech níže, kde jsou k dispozici ke stažení Žádost o přijetí, Žádost o odklad povinné školní docházky.

Víme, že zápis do 1. třídy za přítomnosti dětí i rodičů je vždy významnou událostí v životě rodiny i školy.
Proto pokud bude epidemiologická situace na konci tohoto školního roku příznivá, uspořádáme pro budoucí prvňáčky a jejich rodinné příslušníky společné setkání. O jejich případném konání vás budeme včas informovat.

Desatero školní zralosti

Organizace zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022

Žádost zákonných zástupců o přijetí dítěte do 1. ročníku základního vzdělávání

Žádost o odklad povinné školní docházky