Organizace dne 5.10.2021

04.10.2021

z technických důvodů (bez elektřiny od 8,00 do 16,00 hodin) bude změna v organizaci dne.

Mateřská škola- provoz pouze v 1 třídě, a to dopolední provoz - více v mailu od vedoucí paní učitelky

1. třída
- výuka bude probíhat dle rozvrhu, jen vstup do školy bude uzamčen. Vzhledem k tomu, že bude omezen provoz obecního úřadu, nebude možný vstup přes obec.
Pokud tedy budete potřebovat během dne vyzvednout dítě ( např. z důvodu návštěvy lékaře, ...), volejte prosím na telefon p. třídní učitelce - p. Augustinové
Nebude provoz školní družiny, proto prosím o vyzvednutí dětí po obědě. (V případě, že dítě má odejít samo, prosím napište tuto informaci p. učitelce do červeného sešitu)

2. a 3. třída
- vzdělávací akce s programem do Raduně se svou třídní p. učitelkou. Veškeré informace mají žáci od paní učitelky z pondělí 4.10.
Oběd je hromadně odhlášen, proto prosím připravte dětem větší svačinu.
Nebude provoz školní družiny, proto sdělte ráno při příchodu nebo napište p. učitelce informaci, zda dítě bude odcházet samo.

4. a 5. třída
- vzdělávací interaktivní akce v Novém Jičíně. Instrukce mají děti v úkolníčcích. Předpokládaný návrat je 14.15 do Služovic.
Nebude provoz školní družiny, proto po příjezdu budou děti odcházet domů.
Oběd je hromadně odhlášen.