První dny ve školce

08.09.2016

Také v naší školce jsme už přivítali Vaše děti. Objevily se i slzičky nových malých dětí,ale starší jsou všem hezkým příkladem. Vítání a vřelá objetí po prázdninách nebrala konce. Tentokráte , po dlouhé době, máme stejně kluků i holčiček. Starší děti se o malé kamarády hezky starají, snaží se jim ve všem pomáhat, protože pořád něco hledáme – boty, přezůvky, tepláky, podařilo se nám už poplést pastelky, máme mokré rukávky, protože voda v koupelně je velice zajímavá a kupodivu pořád mokrá. Ale my to vše doženeme, vše se naučíme, protože ve školce je fajn. Už se seznamujeme s prvními písničkami, básničkami o školce, říkadly a breptaly. Starší děti dokonce malým kamarádům, zahráli pohádku O veliké řepě. Chce to jen hodně trpělivosti, lásky a porozumění.