LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA

12.01.2017

LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA -  informace k organizaci

Vážení rodiče, jsme rádi, že se nám podařilo zajistit lyžařskou školičku a tím si může vaše dítě mnohdy poprvé vyzkoušet lyžování, popřípadě se v něm zdokonalit.

Pevně věříme, že budete vy i vaše děti spojeni. Pro bezproblémový průběh kurzu, věnujte pozornost uvedeným informacím:

• Jedná se o skupinovou výuku se školenými instruktory. Děti budou zařazeny do skupin přímo v místě konání kurzu dle jejich dovednosti a věku. (předběžně jsou pro rychlejší orientaci děti již rozděleny). Výuka probíhá v dětské lyžařské škole s lanovým vlekem.

• V týdnu od 23.1. do 27.1. 2017 mají žáci odpolední vyučování ve formě lyžařské školičky. Dopoledne mohou být doma. Před odjezdem na svah mohou přijít na oběd do školy. Pokud oběd dětem zajistíte doma, odhlaste stravu ve škole.

• Lyžařské vybavení – pokud mají děti vlastní vybavení, zkontrolujte je již nyní a nechejte je kvalitně a aktuálně seřídit pro jejich bezpečnost. Vše řádně podepište nesmazatelnou fixou ( po kurzu očistíte odlakovačemJ ). Lyžařské hole děti nebudou potřebovat. Pokud ano, budou je mít k zapůjčení zdarma. Lyžařské vybavení ( lyže a boty) zůstává po celou dobu výuky ve Ski areálu a vrací se zpět v pátek 27.1. 2017. Vybavení z půjčovny bude přichystáno v pondělí, seřídíme na místě.

VIDITELNĚ VŠE PODEPIŠTE NA VODĚODOLNÉ SAMOLEPCE (CENTROFIXEM) KAŽDOU ČÁST LYŽAŘSKÉ VÝSTROJE, BĚŽNOU OBUV ( COKOLI, CO DÍTĚ DOVEDE SUNDAT Jušetříte nám čas, který ztrácíme hledáním nepodepsaných věcí a který mohou děti raději prožít na lyžích.)

Pro všechny děti jsou připraveny bezpečnostní helmy. Pokud budete dávat dítěti vlastní helmu a brýle, musí vše být podepsané.

• Doprava - odjezd od dolní budovy Zš ve 11.45 hod

POZOR, V PONDĚLÍ ODJÍŽDÍME JIŽ V 11,30 HODIN (sraz tedy 11,20)

Návrat k dolní budově Zš cca v 16,15 až 16,45 hodin. Napište prosím na lístek či do deníčku, zda dítě bude odcházet samo)

• Nemoc - onemocní-li vaše dítě těsně před kurzem nebo během kurzu, neprodleně informujte p. ředitelku na tel. čísle 733 180 527.

• Oblečení a co vzít s sebou – dítě odjíždí od školy již v lyžařském oblečení ( zimní bunda + zateplené šusťáky nebo kombinéza; termoprádlo; (funkční) mikina; nepromokavé rukavice; teplé ponožky, kuklu nebo tenkou čepici pod helmu.)

Vše řádně podepište.

• Jídlo a pití: připravte dětem malý baťůžek (nejlépe podepsaný) se svačinkou. V polovině výuky je plánována přestávka na svačinku. V areálu budou mít děti k dispozici teplý čaj.

• Závod: Poslední den kurzu je pro všechny děti připraven lyžařský závod. Ten je přizpůsoben aktuálním dovednostem dětí. Každé dítě bude odměněnoJ

• Účast rodičů: můžete se kdykoli přijet podívat, nelze však pro vás zajistit společnou dopravu. Prosíme vás, abyste působili spíše v roli diváků – nejlépe na místě, kde vás dítě nevidí. Nezasahujte do výuky. Pokud si budete dítě brát přímo po výuce, informujte o tom pedagogický doprovod.

Pokud budete mít další dotazy, neváhejte zavolat (733 180 527) a informovat se.

Mgr. Bc. Hana Častulíková